O nás

Firma Malířství a natěračství Radek Vacula navazuje na tradici poctivé práce a umu starých mistrů malířských. K tomuto vkladu naše firma navíc přidává využívání osvědčených materiálů od renomovaných výrobců a vhodných moderních metod a technologií.

Jsme si také vědomi, že za jakéhokoliv řemeslníka hovoří především úroveň výsledného díla. Proto je i v našem zájmu provádět svoji činnost pečlivě a svědomitě. Disponujeme kvalitním personálním zázemím, přičemž veškeré práce vykonávají patřičně připravení odborníci.

Nabízíme profesionální služby v oblasti malířských a natěračských prací. Konkrétně se jedná o nátěry fasád, různé malby a nátěry malých i velkých rozměrů, dekorativní úpravy pomocí zvláštních technik atd. Dokážeme zajistit realizaci rozsáhlých developerských projektů stejně precizně jako vymalovat byt. Za naši velkou devízu ve srovnání s konkurencí považujeme používání moderních technologií, např. Airless aj.

Spojení prvotřídních materiálů, moderních technologií a šikovných rukou našich zaměstnanců nám dovoluje plně garantovat kvalitu výsledného díla.