Služby

  • malby
  • nátěry fasád
  • nátěry
  • airless


Malby


Nabízíme realizaci širokého rozpětí malířských prací. U nich více než kde jinde přistupujeme ke svým zákazníkům individuálně a přizpůsobujeme se plně jejich přáním.malby


Máme dostatečné personální i materiální kapacity na to, abychom mohli zaštítit velké developerské projekty a být tak spolehlivým partnerem ostatním zúčastněným subjektům.


Nebráníme se ovšem ani zakázkám malým. Vymalujeme Váš byt, dům, dílnu, obchod nebo provozovnu, a to se stejnými garancemi.


Ukázky naleznete v sekci Galerie.


Nátěry fasád


nátěry fasádNa vzhledu budov se z velké části podílí stav fasády. Naše firma je schopna zajistit úpravu fasád většiny objektů, nejvíce zkušeností však máme s renovacemi fasád historických budov. K této práci přistupujeme citlivě za pomoci odborníků a pracujeme specifickými dekorativními technikami.


Dlouhodobě se také zabýváme nátěry fasád u novostaveb. Zde můžeme plně rozvinout naše technologické zázemí. Využíváme tradičních a osvědčených technik, nebojíme se však sáhnout ani po moderních technologiích, které mají naši zaměstnanci již osvojené.


Ukázky naleznete v sekci Galerie.


Nátěry


Neoddělitelnou součástí portfolia námi nabízených služeb je i realizace nátěrů všeho druhu. Provádíme nátěry těchto prvků:

nátěry
  • podlah
  • zárubní
  • zábradlí
  • kovových konstrukcí aj.

Mimo to realizujeme také protipožární nátěry. Takový nátěr chrání jím krytý materiál proti vysokým teplotám nejběžněji tak, že na jeho povrchu při detekci nepřiměřeného tepla vytvoří pěnovou vrstvu.protipožární nátěry


Protipožární nátěr se uplatní všude tam, kde je potřeba cokoliv ochránit proti působení vysokých teplot, např. v provozech. Tyto nátěry také prodloužují dobu rozšíření ohně a zvyšují tak šanci na záchranu majetku v případě požáru.


Ukázky naleznete v sekci Galerie.


Technologie Airless


Technologie Airless funguje na principu nanášení materiálu pomocí vysokotlaké rozprašovací trysky. Jelikož těchto trysek existuje mnoho typů, pomocí Airless technologie lze aplikovat veškeré potřebné materiály, od nátěrových hmot až po laky a impregnační prostředky. Metodu je možné využívat jak v případě exteriérových tak i interiérových prací.airless


Používání technologie Airless nabízí několik významných výhod. Práce s ní je rychlá, hospodárná, efektivní. U velkoobjemových maleb výrazně sráží cenu zakázky dolů.


Aplikaci technologie Airless předchází odborné zhodnocení její efektivity. Pomocí této technologie realizujeme jak malby, tak práce natěračské, uvnitř budov i venku. Využívání této technologie je jedním z prvků, které nás vymezují vůči konkurenčním subjektům.
 

Novinky

10.9.2008

Z důvodů rozšíření pracovního týmu sháníme zájemce o práci malíř/natěrač.

1.9.2008

Dokončujeme BD Slatina pro SKANSKA CZ.

Naši osvědčení dodavatelé:

PANTER COLOR, HET, ALLIGATOR