O nás

Firma Malířství a natěračství Radek Vacula navazuje na tradici poctivé práce a umu starých mistrů malířských. K tomuto vkladu naše firma navíc přidává využívání osvědčených materiálů od renomovaných výrobců a vhodných moderních metod a technologií.


Jsme si také vědomi, že za jakéhokoliv řemeslníka hovoří především úroveň výsledného díla. Proto je i v našem zájmu provádět svoji činnost pečlivě a svědomitě. Disponujeme kvalitním personálním zázemím, přičemž veškeré práce vykonávají patřičně připravení odborníci.


Nabízíme profesionální služby v oblasti malířských a natěračských prací. Konkrétně se jedná o nátěry fasád, různé malby a nátěry malých i velkých rozměrů, dekorativní úpravy pomocí zvláštních technik atd. Dokážeme zajistit realizaci rozsáhlých developerských projektů stejně precizně jako vymalovat byt. Za naši velkou devízu ve srovnání s konkurencí považujeme používání moderních technologií, např. Airless aj.


Spojení prvotřídních materiálů, moderních technologií a šikovných rukou našich zaměstnanců nám dovoluje plně garantovat kvalitu výsledného díla.


Více o naší nabídce najdete v sekci Služby.

Novinky

10.9.2008

Z důvodů rozšíření pracovního týmu sháníme zájemce o práci malíř/natěrač.

1.9.2008

Dokončujeme BD Slatina pro SKANSKA CZ.

Naši osvědčení dodavatelé:

PANTER COLOR, HET, ALLIGATOR